PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852348}

Ava

4,9 2 965
ocen
4,9 10 1 2965
Ava
powrót do forum filmu Ava

Dawno takiego słabego filmu akcji nie widziałem. Zero ciekawych scen akcji. Zero dobrej gry aktorskiej i mnóstwo ale to mnóstwo nie wiedzieć czemu rodzinnego dramatu. Po co oni dodawali ten wątek rodziny i te jej problemy? Przez to całość prezentuje sie przekomicznie śmiesznie Nawet John Malkovich i Jessica Chastain nie byli wstanie uratować tego dzieła. Omijać szerokim łukiem

z1s

Ale wiesz, że gdyby nie dodali tego wątku dramatycznego, to ten film dalej byłby gównem, tylko po prostu krótszym? ;)

ocenił(a) film na 2
nietzsche

wiem ale przynajmniej moze by było kilka ciekawych scen akcji

ocenił(a) film na 5
z1s

Chastain jeszcze żadnego filmu nie uratowała więc tu nie mogło być inaczej, zdecydowanie za stara do tej roli bo te jej faktyczne lata widać było na każdym kroku. Co do filmu to ja tam się ubawiłem na do bólu markowanych walkach. Tylko Malkovicha żal.

ocenił(a) film na 5
alex_gawlas

'Te jej lata', no rzeczywiście, bo 40 letnia, wysportowana aktorka nie może grać agentki...Dla niej to już tylko role mamusiek, a za chwilę to babci. Oj, biedni panowie, czasy, kiedy w filmach akcji królowali podstarzali panowie, a ledwo pełnoletnie modelko-aktorki robiły tylko za zmysłowy dodatek do fabuły, na szczęście bezpowrotnie minęły i teraz możemy oglądać aktorki w każdym wieku i w każdej roli :)

Lady_Lazaruss

:-)))))

Lady_Lazaruss

Tylko ze Chastain nie jest wysportowana za grosz

Lady_Lazaruss

40 letnia kobieta rozwalająca fizycznie młodych facetów - to nawet zabawne. zapewne dlatego w sportach walki organizuje się zawody mieszane - nie organizuje? Jaka szkoda. ;))) Byłby ubaw.

Lady_Lazaruss

"czasy, kiedy w filmach akcji królowali podstarzali panowie, a ledwo pełnoletnie modelko-aktorki robiły tylko za zmysłowy dodatek do fabuły, na szczęście bezpowrotnie minęły
To prawda. Czasy dobrego kina bezpowrotnie minęły. Zostały nam takie gnioty.

ocenił(a) film na 4
z1s

Reżysersko słabo i Chastain w ogóle nie pasowałą do tej roli.
Film nie wiedział czym ma być, dramatem obyczajowym na tle rodziny czy sensacyjnym.
Dużo cięć nieprzyjemnych, tym bardziej w scenach akcji.

ocenił(a) film na 2
z1s

No, niezłe dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones