PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568225}

Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

Ice Age: Continental Drift
6,8 106 956
ocen
6,8 10 1 106956
6,4 11
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

Z nowych postaci tylko Kapitan w miarę daje radę... Babcia przerysowana, ile już w końcu mieliśmy zabawnych, nieco szurniętych staruszek? O Shirze, która najwyraźniej miała być jedną z bardziej znaczących postaci, a jest płaska jak równina tucholska nawet nie wspomnę. Okropnie napisany wątek miłosny między nią i Diego, co szczególnie mi się nie podobało, bo Diego to zdecydowanie moja ulubiona postać.
Ciężko się wczuć, ale można się trochę pośmiać. Wzruszyć się jest raczej niemożliwe, a jestem typem osoby, która uwielbia płakać na animacjach. Wszystko bardzo, bardzo przewidywalne.
Podsumowując, tak jak trzecią część ciągnął Buck, tak czwartej nie ciągnie nikt, bo choć jak napisałam Kapitan daje radę, to ciągle nie jest to.
Takie do obejrzenia przy sobotniej jajecznicy na śniadanie, z kilkoma przerwami na siku i sprawdzenie fejsa.
Daję pięć za czysty sentyment do serii i kilka tekstów, które mnie rozbawiły.

widowspeak

Skoro jesres typem osoby ktora uwielbia plakac na animacjach to wybralas\es nieodpowiedni film.

adidos09

To właśnie napisałam między słowami.

ocenił(a) film na 8
widowspeak

No właśnie dla mnie ten kapitan był jakiś nie teges. Nie zgadzam się, że jest płaska ale powinna mieć więcej czasu antenowego by to faktycznie nie działo się tak szybko, że jednego dnia poznała Diego a następnego jest po stronie "naszych". No i żeby lepiej ją poznać, bo w sumie wiemy tylko tyle, że opóściła sforę i dołączyła do kapitana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones