PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196}

Kariera frajera

The Waterboy
6,1 10 560
ocen
6,1 10 1 10560
6,7 3
oceny krytyków
Kariera frajera
powrót do forum filmu Kariera frajera

"Bates vs. Sandler"

ocenił(a) film na 8

Adama Sandlera można lubić lub nie, ja zaliczam się do tych pierwszych. Cenię go za to, jak wierzy w swój talent i nikogo nie stara się kopiować. "Kariera Frajera" to któryś film z rzędu, jaki z tym aktorem oglądałem. Nie jest to kino wysokiego lotu, ale nie razi zbytnio głupotą i przede wszystkim nie nudzi.

Bohaterem filmu jest zacofany psychicznie chłopak, którego nadopiekuńcza mama chroni przed złym światem. Za zły świat uważa wszystko co dorosłe. Tak przynajmniej deklaruje, choć naprawdę nie chce aby jej syn ją opuścił. Chłopak jest osobą odpowiedzialną za podawanie wody drużynom piłkarskim. Kiedy ujawnia się jego talent futbolisty, musi wybierać pomiędzy rozkazami mamy a własnym instynktem, który nakazuje mu zostanie graczem. Do tego wszystkiego dochodzi prosty wątek miłosny.

Ta głupawa miejscami komedia jest moim zdaniem sympatyczna i warta obejrzenia. Oczywiście nie dla każdego. Mnie Adam Sandler śmieszy, ma zawsze kilka oryginalnych pomysłów i talent do rozbawiania, ale także smucenia widza. Jest to wszystko przesłodzone, uproszczone, ale to kino familijne i tak powinno być odbierane przez krytykę.

ocenił(a) film na 3
_Michal

ja ten film obejrzałam wczoraj, i sądzę, że Sandler zasłużył na Malinę. Za samo przyjęcie roli w takim filmie . Sandler potrafi być dobry, co mówi za siebie nominacja do Globu. Film owszem, nie nudzi, ale też nie pozostawia w widzu jakichś szczególnych emocji. Nie zachwyca, nie zadziwia, nie wkurza, ani porusza. po prostu. Film, jakich wiele. Chociaż dziwię się, że Kathy Bates przyjęła rolę w Malinowej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones