PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004725}
4,5 1 157
ocen
4,5 10 1 1157
W sidłach pożądania
powrót do forum filmu W sidłach pożądania

Możliwości jest kilka. Być może Malkovich przep....ił całą swoją kasę i na gwałt szukał paru groszy. Albo zapłacili mu tyle, że żal było odmówić. Albo się nudził. Albo na coś liczył jak zobaczył blondyneczkę. Albo po prostu zwariował.

HansStedtke

Chyba zwariował, obejrzałam to coś i nie mogłam uwierzyć, że Malkovich w tym czymś zagrał.

ocenił(a) film na 4
HansStedtke

To nie pierwszy gniot w którym zagrał. Trochę się tych filmów nazbierało już, szczególnie w ostatnich latach.

ocenił(a) film na 3
HansStedtke

Nie tylko zagrał, ale także był jednym z producentów. Więc pokładać musiał w tym gniocie ogromne nadzieje.

HansStedtke

To jest zawsze dla mnie fajne, aktor najlepszy na świecie, zawsze będzie i teraz zapamiętajcie moje słowa, aktorem, człowieczkiem o małym iq którego pracą jest "granie" , czy lepsze czy gorsze, opłacalne, i tyle, ja też od lewandskiego messiego ronaldo, nie wymagam polotu szekspira tylko żeby zapierdzielali, i jeśli ktoś mi płaci kupę kasy za gniot, to nie jest ujma dla mnie tylko dla tego gniota, że mogłem tam zarobić kupę hajsu, a jak jeszcze Pan Malkovich tam był producentem to raczej nie stracił.

karkens

Nie mogłam uwierzyć, że to on.

karkens

Najbardziej trafna recenzja. Z bólem dotrwałem do końca tej szmiry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones