John Malkovich

John Gavin Malkovich

8,1
35 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Malkovich
KALAFIOR5

Uszy wg mnie normalne. Może dlatego, że spojrzenie Malkovicha przyćmiewa wszystko inne. Świetny aktor.

KALAFIOR5

bezsensowny temat

Anda00

Czemu tak uważasz ?

KALAFIOR5

bo nie rozumiem jak można dać 1/10 za taki powód

użytkownik usunięty
KALAFIOR5

Morda przychlaście.

Ryj tam śmieciu.

użytkownik usunięty
KALAFIOR5

Słuchaj ,szczylu pryszczaty,tak to sobie do matki mów. Śmieciem jest każdy troll a ty się do nich zaliczasz. Cwaniakujesz pajacu, bo dzieli nas łącze internetowe, a ty siedzisz w tym swoim zasyfiałym pokoju i zacieszasz mordę jak pierwszy lepszy leming ( głupie porównanie ale chociaż na twoim nędznym poziomie).

Jedna sprawa, gdybyś mnie nie wyzywał, to też bym tego nie robił. Widać że jesteś ograniczony umysłowo, bo tylko idioci wyzywają innych z tak błahego powodu.

użytkownik usunięty
KALAFIOR5

To ty jesteś ograniczony umysłowo, trollu. Poniżej masz próbkę swoich tandetnych prowokacji.

"Witam, moje zdanie brzmi tak: On oraz al Pacino to nie umią grać w ogule w filmach i nie rozumiem dlaczego są na takim wysokim miejscu w top100. Przecież oni grają bardzo przecientnie i w ogule sie nie wyrużniają spośród aktorów, kturzy są na niżrzym miejscu. Mugłby mi ktoś wytłumaczyć? BO MNIE TO DOPROWADZA DO TOTALNEJ IRYTACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111"

"Witam, dzisiaj wyrarzę swoje zdanie na temat ala pacino. Więc moim zdaniem ten aktor nie umi grać, bo gra w każdym filmie tak samo... i jeszcze jedno... wiem co mówię !!!!"

http://www.filmweb.pl/user/KALAFIOR5/posts

Jesteś zwyłym trollem a obrażanie twojej osoby to konsekwencja prowokacji, które na FW uskuteczniasz. Jesteś żałosnym błaznem i to w zasadzie wszystko, co mam w tej sprawie do dodania. Jeżeli poczułeś się urażony, to... bardzo dobrze.

Dziwne żeby z powodu dużych uszu dawać 1/10. Tutaj oceniamy gre aktorską,a nie wygląd zewnętrzny.

KALAFIOR5

hahaha dobre

KALAFIOR5

Kolejny troll czy też debil i tępy ch*uj w jednym który zalożył konto i temat i ma podnietę z tego że wyśmiewa jakiegoś aktora.
Kalafior ty zyebie marszczysz freda pod ten temat, albo może jesteś ciotą i wsadzasz sobie ogóra w kitniaka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones