John Malkovich

John Gavin Malkovich

8,1
35 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Malkovich

Czesto pomijany w top najwiekszych artystow grajacych w filmach. Bez wzgledu na to, w jakich glupotach nieraz wystepuje ('Eragon' chocby) to kreacje w takich filmach jak 'Myszy i ludzie', 'Niebezpieczne zwiazki', 'Na linii ognia', 'Byc jak John Malkovich' i innych plasuje go w czolowce aktorow naszej planety. Malkovichem zachwycac sie wrecz wypada!

użytkownik usunięty
Thommy

święta racja!john malkovich jest według mnie nawet chyba najgodniejszym aktorem do otrzymania tytułu najbardziej utalentowanego."klimt","mary reilly","cień wampira","johnny english","ruchome słowa"-w tych filmach facet jest wspaniały-realizm odgrywanych postaci(szczególnie w drugim z kolei z tych filmów) jest "powalający" i uroczo zdumiewający.malkovich bezapelacyjnie zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu top100.zaryzykuję że może być dla mnie nawet pierwszy.wypracował i zasłużył na to.

Thommy

Do listy dorzuciłabym jeszcze "Imperium słońca" :)

Desiderata

a ja "Byc jak John Malkovich " zachwycił mnie ten film

Thommy

"Być jak John Malkovic" szczery do bólu ;)
"Myszy i ludzie" fantastyczny... Niesamowity popis aktorstwa.

Thommy

Mary Reilly i Myszy i Ludzie to moje ulubione. Zgadzam się z wami że on jest niesamowity. Wyróżnia się spośród grona aktorów. Każda jego rola jest charakterystyczna i niepowtarzalna przez jego niezwykłe wykonanie. Są ludzie, którzy przyciągają swoją osobą, mają swoisty magnetyzm. On do takich należy. Zawsze najlepsi aktorzy, są najbardziej niedoceniani. Ale cóż. Ja go cenię, podziwiam i uwielbiam.

Pozdrawiam:)

Mittron

'Gdyby Anthony Hopkins nie przyjął roli Lectora w filmie Hannibal, wówczas rolę otrzymałby John Malkovich.'

Bardzo jestem ciekawy, jakby sobie John poradzil z takim wyzwaniem. Prawdopodobnie to on dzis bylby slawniejszy od Hopkinsa, gdyby zagral te role. Wiadomo, Hannibal to cos wiecej niz zwykla rola mordercy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones