John Malkovich

John Gavin Malkovich

8,1
35 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Malkovich

Mam wrażenie że Malkowicz od mniej więcej roli w Con Air zaczyna się staczać. Koleżka ma wielki potencjał i zamiast z wiekiem co raz bardziej wbijać w fotel po prostu śmieszy coraz bardziej durniejszymi rolami m.in Transformers

użytkownik usunięty
caninae

niestety, muszę się zgodzić. coraz gorzej z nim. coraz mniej ciekawe role, coraz mniej ciekawe filmy. szkoda.

caninae

No racja...
Ale z tytułem mnie wystraszyłeś ;p
Myślałem, już że ma zagrać w wiadomym filmie ;P

Other23

Też o tym pomyślałam :D
Ale w sumie zgadzam się, że JM gra w coraz słabszych produkcjach, i fakt, że pomyśleliśmy o pewnej popularnej serii też świadczy o tym, że nic nie jest niemożliwe. Niestety, ostatni dobry film, jaki z Malkovichem widziałam to "Changeling" (z chronologicznego punktu widzenia", nowszych już się boję - po wielkim, oślizgłym dziadostwie pt. "Afterwards". Póki co mam zamiar wrócić w przeszłość, zobaczyć to, co przegapiłam.

travelintime

Mi się tam podobał jak zagrał w "red" parodiując swoje role czy w "tajne przez poufne" ;) no ale niestety zdarzyły mu się występy w gorszych filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones