PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820789}

Siły Kosmiczne

Space Force
6,2 12 951
ocen
6,2 10 1 12951
5,5 6
ocen krytyków
Siły Kosmiczne
powrót do forum serialu Siły Kosmiczne

Za co siedzi żona generała? Przegapiłem czy nie było o tym mowy?

ocenił(a) serial na 8
birkin

Nic o tym nie mówili

birkin

prawda, nie było powiedziane co zrobiła lecz jedynie informacja, że wstąpiła do jakiegoś gangu

ocenił(a) serial na 7
wiktor_kaczmarczyk

Wiktor, gang tyczy się już pobytu w więzieniu

ocenił(a) serial na 1
birkin

serio przez cały serial nie powiedzieli za co siedzi?! obejrzałam cztery odcinki, myślałam, że to będzie jakaś wielka tajemnica rozwiązana na koniec... No, teraz uważam ten serial za jeszcze większe dno :/

birkin

W jednym odc powiedzieli że wolała iść do więzienia niż być w związku

ocenił(a) serial na 6
birkin

To serial komediowy więc pewnie nigdy tego nie wyjawią, takiego dużego wyroku nie dostaje się za głupoty więc scenarzyści już nie wybrną z tego.

madmax81____2

A ja myślę że ona zdzieliła prezydenta w twarz za to że usiała się przenieś z mężem do jakiegoś zadupia w kolorado i dlatego dostała taki duży wyrok....

grzegorzhp

*za to że MUSIAŁA

ocenił(a) serial na 8
birkin

wbiłem tutaj szukać odpowiedzi. nie znalazłem, gupie

ocenił(a) serial na 7
birkin

Ha ha. Już myślałem że coś przeoczyłem w 1 odcinku. Przy 8 chciałem się w końcu dowiedzieć co przeoczyłem zwłaszcza jak powiedziała że będzie siedzieć jeszcze 40 lat:) Serio nie wiadomo za co Ona ma dożywocie?

Dude_

Może trzeba film obejrzeć bez lektora , czasami coś niedopowiedzą

ocenił(a) serial na 7
db380

Oglądałem bez kektora

Dude_

Ma być druga część może tam powiedza , ja stawiam że wyklepała jakąś tajemnice wojskową

ocenił(a) serial na 9
birkin

wypaplała tajną bazę sklepikarzowi z bagażnika, no bo niby skąd wiedział?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones