Siły Kosmiczne
powrót do forum 1 sezonu

Ktoś zrobił temu serialowi krzywdę na samym wstępie , eksponując The Office jako flagowy produkt jego twórców. Czytając recenzje albo negatywne opinie w większości widzę zawiedzionych, że to nie jest klon The Office . No nie jest !!! To jest kompletnie inny produkt . To nie jest na pewno sitcom. Trzeba kupić konwencję i wtedy zabawa jest cudowna !
I na koniec jedna obserwacja , która może być bardzo ważna w odbiorze (i dotyczy większości produkcji obcojęzycznych) - uważam , że powinien być ustawowy zakaz oglądania tego serialu z lektorem !!! Tylko z napisami !!! Niestety wersja lektorska wprowadza chaos i niszczy genialne gry słowne i soczyste żarty co może powodować gorszy odbiór ! Tutaj bardzo dużo dzieje się w dialogach i uwierzcie mi, nie trzeba mieć doktoratu z filologii angielskiej żeby to wychwycić. Udanej zabawy, ja bawiłem się świetnie !

ocenił(a) serial na 8
frankowski

Dla mnie serial bomba!

ocenił(a) serial na 9
haftkiewicz

Ja również uważam ten serial za bardzo udany :) Doskonała gra duetu głównych bohaterów !

ocenił(a) serial na 8
szeart

Czekam z niecierpliwością na 2 sezon, serial lekki z przymrużeniem oka. Uwielbiam The Office jak i Siły kosmiczne. Tylko mam nadzieję że nie usuną Steva Carell tak jak w The Office.

ocenił(a) serial na 2
frankowski

Nie znam The Office - próbowałem dać temu szansę, choć nigdy Carell nie był dla mnie synonimem dobrego humoru. Fenomen tego człowieka sukcesywnie mi umyka. Odniosłem wrażenie, że ten serial powstał wyłącznie po to, by wyśmiać wszystko, co w obecnej administracji USA nie podoba się konkretnym środowiskom politycznym. Pomijam, że połowa aluzji jest dla osób niezaznajomionych z polityką Stanów kompletnie obca i niezrozumiała, ale nawet to, co miało być w teorii śmieszne - nie gra. Ani timing ani poziom żartów nie zasługują na pochwałę. Malkowich? Co on tu robi? Nie wiem. Co Carell tu robi - wiem. To samo co gdziekolwiek indziej. Odrzut na 5 kilometrów.

ocenił(a) serial na 8
Kris_Nephilim

De gustibus.... ¯\_(ツ)_/¯

Kris_Nephilim

coś jak nasze "Ucho Prezesa" ?? Tzn. głównym celem produkcji nie jest rozrywka, zabawa, humor tylko atak na przeciwników politycznych, jak rządząca koalicja czy w USA administracja prezydenta....Tego nawet "krypto-atakiem" nazwać nie można, bo robią to wprost, wręcz oficjalnie.
Generalnie widziałem jak ta pozycja pojawia się w trendach i w rekomendowanych na Netflix ale po samej 'okładce' czyli widoku Carella który nie wiem czemu ale kojarzy mi się ze słabymi żartami....a w sumie chyba nie powinien, bo przynajmniej Big Short mi się podobał - nawet bardzo. The Office mi nie podszedł w ogóle i może dlatego mam takie wrażenia jak go widzę, bo internet jest zalany memami z nim z tej produkcji. W ogóle bym tutaj nie wszedł ale kolega z pracy zapytany co poleca na Netflixie rzucił właśnie tą pozycję... No ma 21 lat co może jakby wiele wyjaśniać...

frankowski

Dokładnie...słabe...mało zabawne...satyra lub jakąkolwiek odmiana komedii musi wciągać i wyciskać z nas łzy śmiechu...to nawet nie ma najmniejszych szans z genialnym serialem The Office

ocenił(a) serial na 3
frankowski

Nie oglądałem the office i mi się ten serial nie podobał. Czy teoria obalona? Przecież to było tak drętwe, że aż bolało w oczy, żarty wymuszone, 10 minut budowania akcji pod słaby żart, dwa razy się zaśmiałem na 10 odcinków. Tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones